Kurumsal

HABERLER

TÜMOSAN ÇİFTÇİSİNE KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYOR

TÜMOSAN Motor ve Traktör Sanayi A.Ş. Dünyanın lider madeni yağ markalarından Castrol ile çiftçilere destek olmak amacıyla 2002 yılından bu yana sürdürdüğü işbirliğini 3 yıl süreyle uzattı. Satış ve satış sonrasını içeren yeni anlaşma kapsamında Castrol, TÜMOSAN’a özel marka motor ve şanzıman yağı da üretecek. Ayrıca TÜMOSAN traktörlere sahip olan çiftçiler %3 akaryakıt puanı kazandıran BP Club kartına sahip olacaklar.

Traktör ve dizel motor üretiminde 41 yıllık köklü geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden TÜMOSAN, yenilikçi ürünleri ve üstün teknolojisiyle dünyanın lider madeni yağ markalarından Castrol ile anlaşmasını yeniledi. Castrol Türkiye ve TÜMOSAN, çiftçilere destek olmak amacıyla 2002 yılından bu yana sürdürdükleri işbirliğini 3 yıl daha uzatarak yeni bir döneme girdi. Bu kapsamda, daha önce olduğu gibi, TÜMOSAN’ın ürettiği traktörlerin yüzde 100 ilk dolumu Castrol ürünleriyle yapılacak, yetkili servislerde de Castrol ürünleri kullanılacak. TÜMOSAN üretim noktalarında Castrol ürünleri kullanılmaya devam edecek. Castrol, TÜMOSAN’a özel marka motor ve şanzıman yağı da üretecek. Ayrıca, servise gelen çiftçiler, bakım paketi aldıklarında % 3 akaryakıt puanı kazandıran BP Club kartına sahip olacaklar.

TÜMOSAN Motor ve Traktör Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Kurtuluş ÖĞÜN,
“Bir markayı güçlü kılan özelliklerden biri, küreselleşen dünyada farklı ihtiyaçlara cevap verebilme yetkinliğidir. Bu çerçevede, TÜMOSAN olarak, çiftçilerimize yalnızca iyi bir traktör kullanmayı değil aynı zamanda yakıt temininde kazanç ve madeni yağ alımında kolaylık sağlamayı da hedeflemekteyiz. Bu konular dikkate alındığında Türkiye’nin en güçlü madeni yağ markalarından Castrol ile Türkiye’nin ilk yerli motor üreticisi olan TÜMOSAN’ın işbirliği kaliteden ödün vermediğimizi göstermektedir. Castrol firmasının özel olarak ürettiği TÜMOSAN markalı madeni yağları müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Bunun yanında traktörlerimizin bakım setiyle hediye edilen BP Club Kartı ile müşterilerimize yakıt kullanımlarında kolaylık ve kazanç sağlamaktayız. Çiftçimizin kazancını arttırmak adına yıllardır süregelen bu ortaklığın ilerleyen yıllarda da devam etmesini hedeflemekteyiz” ifadelerini kaydetti.

Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya Direktörü Kamuran YAZGANOĞLU ise,
“Castrol olarak, ülkemizde ve dünyada araç üreticileri ile önemli işbirlikleri gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda, otomotiv markalarıyla birlikte ürün geliştiriyor, motor sporlarında ürün deneme ve pazarlama aktivitelerinde birlikte yer alıyoruz. Türkiye’nin lider traktör ve dizel motor üreticisi TÜMOSAN ile de 15 yıldır başarılı bir işbirliği yürütüyoruz. Şimdi bu işbirliğimizi 3 yıl süreyle uzatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bir kez daha Castrol kalite ve güvencesini tercih eden TÜMOSAN’ın ürettiği traktörlerde hem ilk dolumda hem de servislerde Castrol madeni yağları kullanılmaya devam edecek. TÜMOSAN ile birlikte çiftçilerimize destek olmayı sürdüreceğiz” ifadelerini kaydetti.