Kurumsal

HABERLER

TÜMOSAN İZMİR'DE

TÜMOSAN Motor ve Traktör Sanayi A.Ş., 12.’si düzenlenen İzmir Agroexpo Eurasia Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda traktör ve zirai ekipmanlarını üreticiler ile buluşturdu. Üreticiler, TÜMOSAN’ın 2016 yılının ikinci yarısında piyasaya çıkardığı yeni ürünleri de inceleme fırsatı buldu. TÜMOSAN,  segmentinde ‘Yüksek Donanım - Uygun Fiyat’ sloganıyla yenilenen versiyon olarak piyasaya çıkardığı 4000 serisi ve 4200 bahçe serisi modellerini üreticilerin beğenisine sundu. Aynı zamanda ‘Tarlaların Yenilenen Yüzü’ sloganıyla 3 silindirli 7100 serisi ve 4 silindirli 8100 serisi modellerini üreticiler ile buluşturdu. 2016 yılının son çeyreğinde piyasaya çıkardığı 5200S kısa bahçe ve 5200N dar bağ&bahçe serisi modellerini de üreticiler ile buluşturan TÜMOSAN, ege bölgesi üreticilerinden tam not aldı.

TÜMOSAN Genel Müdür Yardımcısı Serhun OLGUN,
”TÜMOSAN ailesi olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da çalışmalarımıza üstüne koyarak devam ediyoruz. Çiftçilerimizin istek ve önerileri bizler için çok önemli. Onların görüşleri dikkate alarak çalışmalarımızı yönlendiriyoruz. Piyasaya çıkardığımız yeni ürünlerimiz ile çiftçilerimize yüksek kalite ve teknolojik donanıma sahip ürünler sunmaya devam ediyoruz.

Küçük işletme sahiplerinin uygun fiyatlarla alabileceği segmentinde üstün donanıma sahip olan 4000 serisi ve 4200 bahçe serisi traktörlerimizi üreticilerimiz ile buluşturmaktan çok mutlu olduklarını belirten OLGUN, ‘’ Üreticilere yerli bir firma olmanın gücü ile çok uygun fiyatlara bu modellerimize sahip olma fırsatı sunuyoruz.  Ayrıca 5200S kısa bahçe ve 5200N dar bağ&bahçe serisi modellerimiz ile bağ ve bahçe aralarında yüksek manevra kabiliyeti ile ve seri çalışmaya imkan veren rahat bir çalışma ortamı sağlıyoruz.  Aynı zamanda yenilenen versiyonlarıyla 7100 ve 8100 Serisi traktörlerimizde de ergonomik bir yapı ve konforlu bir sürüşün yanında üstün teknik donanımı üreticilerin beğenisine sunuyoruz.’’ Sözlerini kaydetti.

Faaliyet alanını genişletmek amacıyla 2015 yılında başlanan çalışmalara zirai ekipman ve istifleme makinaları ile devam edildiğini belirten OLGUN, ‘’ Fuarda bölgeye ve üretim sezonuna uygun ekipmanlarımızı getirerek üreticilerimizin beğenisine sunduk. Fuarda sergilenen Dik ve Yatay Yem Karma Makinası, Ön Yükleyici, Hidrolik Duyargalı ve Hidrolik Kaydırmalı Rotovatör ve Sap Parçalama Makinası dışında 4 ana ürün grubunda 19 zirai ekipman ve 280’in üzerinde model çeşitliliği ile ürünlerimizi TÜMOSAN güvencesiyle çiftçilerimiz ile buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. TÜMOSAN firması olarak Türkiye çapında 100 bayi, 400 servis ve 55 yedek parça bayi teşkilatımız ile çiftçilerimizin her daim bir adım kadar yakınında olmaya devam edeceğiz’’ ifadelerini kaydetti.